به نام خدا

معجزه :

 

می  خواهم  از  معجزات  جاودانه  همین قلم زیبا   بنویسم،   می خواهم از  قلمی بنویسم که خدای  مهربان  به قداستش قسم خورده  است،  قلمم اگر چه کوچک  است .

 

اما  به وسعت  همه دلتنگیهایم  برایت حرف  دارد،  قلمم اگرچه کوچک است اما گویاترین زبان نیازهایم است،  قلمم  اگرچه  کوچک است اما  وسعت همه رنجهایم را خوب می داند.

 قلمم اگرچه کوچک است  اما  به  وسعت   همه  ذهنها   آگاهی بخش است،  قلمم اگرچه کوچک  است اما برای همه مشکلات جامعه دغدغه دارد،   قلمم اگرچه کوچک است .

 اما می تواند  معجزه ای  به نام عشق را برای قلبهای   تنها  بیافریند،  قلمم اگر چه  کوچک  است اما  می  تواند   معجزه  امید را  در قلب همه  نا امیدان  جهان بیافریند،

قلمم اگرچه کوچک است اما بسیار مورد قضاوت  قرار  گرفته  است  تا  بتواند  معجزه  هنرمندی  قلم را بیافریند،   در سفر  زندگی هرگاه  نا امید  می شوم باهمین قلم کوچک نا مه ای به وسعت وجودم برای خدای هستی بخش می نو یسم .

 نامه ام را با نام خالقی آغاز می کنم که خوبیهایش بی شمار است،  لرزشهای دنیایی برایش سخن می گو یم .

 که اگرچه با حسرت ها و دلتنگیهایش ترکهای عمیقی بر قلبم انداخت، بارها دلسردم کرد اما من  همواره  جوانه  امید  را  در  ذهنم می کارم تا بتوانم به  آرزوهای بزرگ دوران نو جوا نیم دست یا بم .

 همان روزهایی  که در پیله تنهایی  خود فرو رفتم،  نجوای شاعرانه ام را فقط برای  باران  سرودم  تا ندای  درونیم  را بشنوی و مرا همچون  پروانه تازه متولد

 شده به آسمان آرامش  بخش   معرفتت  راه دهی  تا  بتوانم  در  غروب آفتاب آخرین روز عمرم تو را خوب بشناسم، خدایا به وسعت دریای بیکرانت انسانها را دوست دارم.

 آن هنگام که عظمت روحشان  را درک  می کنم،  تو به پاس صبوری های هر روزم قاصدک  خوشبختی  را برایم فرستادی تا روشنایی بخش روزهایم باشد، 

هر روز خداوند مهربان با معجزات جاودانش به روحم تولدی  دوباره می بخشد تا  قهرمان عرصه زندگی  شوم و بربال  عشق الهی پرواز کنم،  قلمم اگر چه  کوچک  است  اما  می تواند چشمان آگاه جا معه با شد .

 

  اگر  مردم  لطافت  احساسم  را باور  کنند،  قلم  مهربانم  همراه همیشگی  دلتنگی هایم  بمان تا بتوانم زیبایی بیافرینم.

 

14 تیر روز قلم بر همه فرهیختگان مبارک

 

 1/4/95

 

 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : چهارشنبه ۱۳٩٥/٤/٢ | ٢:٢۱ ‎ق.ظ | نویسنده : ها نیه پرواز | نظرات ()
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.