لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

 

 

             a5Ftori6.gif a5Ftori9.gif a5Fturu1.gif 

 

به نام خدا

پرنده:

نامه دل را بربال پرستوی مهاجری که از آ ن سوی دشت آ رزو می آ ید می نگارم تا خدا  رااز شعر سپید دلتنگیهایم با خبر کند ،  ای پرنده نشانی خانه دوست را دانی کجاست؟

شاید خدا در میان شب بوهای عطر آ گین ایمان منزل دارد شایدخدا را بتوان در میان لبخندکودک تازه متولد شده جست وجو کرد این یعنی خدا از آ فرینش انسان نا امید نشده است .

روحم در آ رزوی پرواز است پروازی به بلندای آسمان  ملکوت برای دل کندن از زمین و رسیدن به اوج بندگی پس به ندای قلبت گوش کن سفر را ازهم  اکنون آغاز کن   ،  سفری به آ ن سوی اقیانوسها برای شنیدن صدای زندگی  ، پروازی به  آن سوی کهکشانها برای کشف حقایق جهان  آفرینش و اشتیاقی برای سیر آ فاق و رسیدن به لطافت زندگی ،  معجزه ها را دریاب و ژ رفای وجودی خود رابشناس .

به چشم انداز زیبای جهان بنگر به امواج دلنشین زندگی گوش بسپار  شهامت تغییر بینش را در خود ایجاد کن  ارزشهای والایت را حفظ کن و برای رسیدن به آرمان های متعالی در زندگی گام بردار.

این را بدان حسرت امروزتو شعله امید فردای تو را خواهد کشت پس به  جای پرسه در تاریکی چراغی بیافروز و زیستنی ارزشمند را  آغاز کن .

 1/4/93

                                                                                                                  

 

[ یکشنبه ۱۳٩۳/٤/۱ ] [ ۱:٤٩ ‎ب.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب