لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

                                               هوالخا لق

 

 

  تولدی دوباره :

ما انسان ها وقتی از این دنیا می رویم زندگی تازه ای را آ غاز می کنیم که کیفیت آن به اعمال خودمان بستگی دارد ونباید دیگران را درشرایط به وجود آمده مقصر بدانیم

همه ی ما وقتی در اوج مشکلات قرار می گیریم برای فرار ازشرایط   سخت آن

  آ رزوی مرگ می کنیم  ولی زمانی که وقت رفتن فرا می رسد و به مرگ نزدیک می شویم آرزو می کنیم که ای کاش زمان بیشتری برای عشق ورزیدن  وبا هم بودن  داشتیم ولی فرصت زندگی یک بار بیشتر نیست  چه خوب است   آن قدر زیبا زندگی کنیم که وقتی به دیدارمحبوب خود می رویم از عملکرد خود پشیمان نباشیم و آ رزوی فرصتی دوباره را نداشته باشیم.

کاش ما انسان ها بیشترقدر لحظه های با هم بودن  را بدانیم و سعی کنیم با هم مهربان تر برخوردکنیم که اگر روزی  کنار هم نبودیم افسوس گذشته را نخوریم و به نیکی از هم یاد کنیم.

 

مردن واقعی زمانی برای ما اتفاق می افتد که دیگر هیچ کس از ما یادی نکند بدین ترتیب اثری از ما در این دنیا باقی نخواهد ماند و فراموش می شویم ای کاش طوری زندگی کنیم که برای همیشه یادمان در قلب ها زنده بماند .

نوشته خود را با این شعر به پایان می رسانم :

                         مردن آن نیست که در سنگ سیاه دفن شوم

                         مردن  آ ن است که در خاطر تو با همه ی خا طره ها محو شوم

                       

                                                                          هانیه عرب:بهمن 88

 

[ جمعه ۱۳٩٠/٦/٤ ] [ ٥:٢٧ ‎ق.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب