لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

 

 برگزاری اولین "همایش من و باورهایم" در شهر جدید پرند

 

اولین "همایش دانش آموزی من و باورهایم" با هدف ترویج کارآفرینی دانش آموزان دختر و بانوان و حمایت از کار آفرینان نمونه شهر جدید پرند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، این همایش با مشارکت شرکت عمران شهر جدید پرند و امور بانوان آموزش و پروش در جهت تجلیل و حمایت از کارآفرینان برتر در دبیرستان دخترانه حنانه در شهرک آفتاب برگزار گردید.

طاهری مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در این مراسم ضمن تقدیر از کارآفرینان برتر، گفت: اشتغال زایی برای ساکنان شهر جدید پرند به خصوص جوانان و بانوان باید مورد توجه قرار گیرد که نقش کار آفرینان در این خصوص بسیار حائز اهمیت است.

طاهری در ادامه افزود: پرند شهر جدیدی با ظرفیت های بسیار زیاد و سرمایه های خوب اقتصادی و انسانی در جهت بهبود وضعیت اشتغال است که این مهم خود عامل هویت بخشی به شهر جدید پرند می گردد.

این همایش با اجرای گروه سرود دانش آموزان دبیرستان حنانه، پخش کلیپ های مستند کارآفرینان برگزیده پرند، شعرخوانی و اهدای لوح تقدیر به مدیرعامل و مدیر روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند به منظور مشارکت در برگزاری این مراسم صورت گرفت.

در پایان نیز، طاهری با اهدای لوح به کارآفرینان نمونه شهر جدید پرند و اهدای جوایز به دانش آموزان برتر و دبیران دبیرستان حنانه از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کرد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ سه‌شنبه ۱۳٩٤/۱٢/٢٥ ] [ ٥:۱٧ ‎ق.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب