لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

به نام خدا

 

آرزو....

 

در دفتر خاطرات زندگی بوستان سرسبز آرزو را نقاشی می کنم  و گل بوته  عشق را  بر روی باغچه دلم می کارم و علف هرز  نفرت  را به  دست  رودخانه   فراموشی    می سپارم .

 

در میان آسمان با شکوه زندگی آرزو می کنم ای کاش باران بودم تا غبار غم را از وجود رهگذران می شستم و با شبنم شادی وجودشان را  نوازش  می کردم  ،

ای کاش ستاره بودم که در شب های تاریک زندگی  روشنی  بخش مروارید درخشان قلب تنهای کسی می شدم ، ای کاش خورشید بودم تا با آفتاب دوستی   خود  یخ های دشمنی را آب می کردم  تا آوای دل نواز  آشتی در سراسر  جهان طنین انداز شود .

 

ای کاش بی تفاوت از گندمزار  زندگی یک دیگر عبور نکنیم و طلایی  ترین خوشه همدلی را به یک دیگر هدیه دهیم ،  ای کاش گذر زمان دستم بود تا لحظات با هم بودن را تمدید کنم و  بتوانیم شبنم اشک را از چهره غم زده هم دیگر پاک کنیم و به جای آن گل لبخند را بر صورت ماه یک دیگر بنشانیم .

 

افسوس که همه این ها رویایی بیش نیست در همین لحظه نسیم خنکی وزید  و فرشته ای با آ غوش باز به سویم پرواز کرد و سبد آرزوهایم را به دستان پر  سخاوت  آسمان سپرد و او با رایحه خوش آمینی ، روحم  را نوازش کرد.

 

 

                                 هانیه عرب    بهار 1391

                                                                                                                     

 

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/۱/۱٦ ] [ ۳:٥٤ ‎ب.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب