لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

به نام خدا             

 

سردی دل ها.....

 

اگرچه خسته ام ولی از میان پاییز  سرد دلتنگی خواهم گذشت ، اگرچه  یاس وجودم  پرپر شده است ولی عطر خوش اقاقی مشامم را نوازش می  دهد و آواز دل  انگیز قناری به من نوید زندگی می دهد .

 

کاش می  توانستم برگ زرد فاصله ها را از میان پاییز زندگی کنار بزنم و بذر محبت را به جای آن بیا فشانم  وشاهد جوانه های امید و نشاط باشم آن وقت  می توانم سرد ترین قلب ها را با خطی از مهر به  گرم ترین طپش قلب ها گره بزنم اما افسوس که در شلوغی شهرها نگین خوش رنگ عشق را از یک دیگردریغ می کنیم وفریاد بی کسی  هم را نمی  شنویم و روز به روز از یک دیگر دورمی  شویم و احسا س تنهایی می کنیم ای کاش  تا قبل از این که  تیک تاک ساعت گذر زمان را به یادمان بیاورد به دل های سرد یک دیگر سری بزنیم و با هم  بودن مان را جشن بگیریم و از سرود دل نشین زندگی لذت ببریم .

 

در میان آسمان نیلگون زندگی، ابر فرصت ها به سرعت درگذرند کاش  تا  قبل از این که  آهنگ رفتن نواخته شود وفصل سفر آغاز شود ستاره درخشان حقیقت زندگی را دریابیم .

 

 

                                       هانیه عرب   28/1/91

                                                                                                                      

[ چهارشنبه ۱۳٩۱/٢/٦ ] [ ٤:٥۱ ‎ب.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب