لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

 

به نام خدا

 

امید:

 

امید را می توان در نجوا ی سرزنده رود در گوش   باد جست وجو کرد  ، امید را می توان در شکوفه تازه روییده بر گیسوان بلند درخت دید .

امید یعنی اگر چه شیشه نازک دلت ازحجم درد شگسته ولی بتوانی  خورشید مهرت را بر قلب یخ زده کسی بتابانی و به او نوید زندگی بدهی ،

 

امید ترانه است آ ن را مرتب با خود زمزمه کن     ،   امید گلی است که با تلا ش تو آبیاری می شود .                       امید راهی است که تو را به قله موفقیت  می رساند  آن رابا صبر طی کن   ، امید ستاره ایست  که شب های تاریک را روشن می کند آن را بیاب ، امید  تیریست که تورا به هدف نزدیک می کند آن را به کار گیر ،امید طلایی ترین کلید تحرک است از آن غافل مشو .

 

امید را در سطر سطر زندگی جاری کن،  بهاری نو را بر صفحه لطیف وجود نقش بزن ، در دریای مواج زندگی  ایستادگی کن ، در کوله بار ارزشمندت کمی  نسیم روح نواز  یادخدا   بگذار که با دستان نوازشگرش  آرا مش را به  ماهی  بی قرار قلبت هدیه کند ، مقداری مروارید روشن عشق ونیلوفر زیبای محبت که قلب ها را به یک  دیگر پیوند زند و رایحه خوشبوی همدلی و دوستی سراسر زندگیت راعطر آگین کند به ارمغان بیار.

 

درسبد طلایی  زندگی  اراده پولا دین و   دانه سبزامید را بکذار و آن را با باران تلاش آبیاری کن تا شاهد رویش جوانه  استعدادت باشی ،غزل ناب صبر را با کوش جان بشنوتا بتوانی همچون سیمرغی سبکبال برفراز آسمان نیلگون موفقیت پروازکنی .

 

آرزو می کنم قاصدک امید همیشه در آسمان پر شور زندگیت حضور داشته باشد و برایت نغمه دلنشین خوشبختی را بخواند و شکوفه های قشنگ  امیدرا  در دلت زنده کند و با ترانه لذت بخش زندگی وجود ارزشمندت را نوازش دهد سپس پروانه رنگین شادی بر بام زندگیت بنشیند و با بالهای زیبایش وجود لطیفت را نوازش کند .

 

 

                                                            ها نیه عرب 1/10/91      

[ شنبه ۱۳٩۱/۱٠/٢ ] [ ٢:٤٠ ‎ب.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب