لبخند زندگی

لبخند زندگی

 

به نام خدا

 

امید:

 

امید را می توان در نجوا ی سرزنده رود در گوش   باد جست وجو کرد  ، امید را می توان در شکوفه تازه روییده بر گیسوان بلند درخت دید .

امید یعنی اگر چه شیشه نازک دلت ازحجم درد شگسته ولی بتوانی  خورشید مهرت را بر قلب یخ زده کسی بتابانی و به او نوید زندگی بدهی ،

 

امید ترانه است آ ن را مرتب با خود زمزمه کن     ،   امید گلی است که با تلا ش تو آبیاری می شود .                       امید راهی است که تو را به قله موفقیت  می رساند  آن رابا صبر طی کن   ، امید ستاره ایست  که شب های تاریک را روشن می کند آن را بیاب ، امید  تیریست که تورا به هدف نزدیک می کند آن را به کار گیر ،امید طلایی ترین کلید تحرک است از آن غافل مشو .

 

امید را در سطر سطر زندگی جاری کن،  بهاری نو را بر صفحه لطیف وجود نقش بزن ، در دریای مواج زندگی  ایستادگی کن ، در کوله بار ارزشمندت کمی  نسیم روح نواز  یادخدا   بگذار که با دستان نوازشگرش  آرا مش را به  ماهی  بی قرار قلبت هدیه کند ، مقداری مروارید روشن عشق ونیلوفر زیبای محبت که قلب ها را به یک  دیگر پیوند زند و رایحه خوشبوی همدلی و دوستی سراسر زندگیت راعطر آگین کند به ارمغان بیار.

 

درسبد طلایی  زندگی  اراده پولا دین و   دانه سبزامید را بکذار و آن را با باران تلاش آبیاری کن تا شاهد رویش جوانه  استعدادت باشی ،غزل ناب صبر را با کوش جان بشنوتا بتوانی همچون سیمرغی سبکبال برفراز آسمان نیلگون موفقیت پروازکنی .

 

آرزو می کنم قاصدک امید همیشه در آسمان پر شور زندگیت حضور داشته باشد و برایت نغمه دلنشین خوشبختی را بخواند و شکوفه های قشنگ  امیدرا  در دلت زنده کند و با ترانه لذت بخش زندگی وجود ارزشمندت را نوازش دهد سپس پروانه رنگین شادی بر بام زندگیت بنشیند و با بالهای زیبایش وجود لطیفت را نوازش کند .

 

 

                                                            ها نیه عرب 1/10/91      


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : شنبه ۱۳٩۱/۱٠/٢ | ٢:٤٠ ‎ب.ظ | نویسنده : ها نیه پرواز | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.