لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

به نام خدا

تنها یی:

 

در قاب طلایی ذهنم شکوفه تنهایی نقش بسته وآن را با تمام وجود احساس می کنم .

چه روزها وشبهایی را که در کوچه های پرپیچ سرنوشت پرسه می زنم وبه دنبال همراهی می گردم که غزل ناب زندگیم را با گوش جان پذیرا باشد ولی افسوس همدلی صبورتر از کاغذ وقلم نمی یابم .

 

قلم چه صبورانه دردهایم را بدون هیچ اعتراضی به دل مهربان کاغذ می ریزد واو با            وجود لطیفش تحمل می کند .به خود می گویم شاید گوش شنوای خدا همین باشد که همیشه همراه با من است ویادش همچون ستاره ای روشنی بخش آسمان تاریک قلبم .

اگرچه یاس وجودم پر از دلتنگی است ،ولی می کوشم با باران عشق خود دل تنگی را شاد کنم ،اگر چه بغض فرو خورده ام را کسی نمی بیند ،ولی من از فصل تنهایی خواهم گذشت وشبنم عشق را به آنهایی که دل غمگین دارند هدیه می دهم ،اگر چه چینی نازک قلبم شکسته اما ندایی از درون دریای مواج دل ، به ماهی بی قرار قلبم شور زندگی می بخشد که بتوانم با دستان گرم خود شیشه نازک دل تنهایی را، با مهر خود پیوند زنم وحریر سبز یاد خدا را برایش به ارمغان ببرم .

پروردگارا امواج سهمگین تقدیر را با آغوش باز می پذیرم چون می دانم اگر تنهاترین تنها شوم باز هم در سخت ترین شرایط تو مرا در آغوش گرمت جای خواهی داد .

و نسیم گرم اطمینان را به آسمان قلبم هدیه خواهی کرد.

خدایا یاریم کن شعر ناب بهتر زیستن را بیابم وآن را با دیگران سهیم شوم .

خدایا نسیم روح نواز یادت را هیچ گاه از وجود لطیفم دریغ مکن و همیشه مرا در آغوش پر مهر خود قرار ده و هیچ گاه تنهایم مگذار .سبزسبزلبخندلبخند

                                     ها نیه عرب      19/10/91

                                                                                                                                                                                                                                     

[ سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱٠/۱٩ ] [ ٢:٠۳ ‎ب.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب