لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

به نام خدا

 

دلتنگی :

 

با سر انگشت احساس از ضرباهنگ ثانیه های دلتنگی می نویسم از حریر نازک دل سخن  می گویم ، ای دل برایم لحظه ای را بازگو کن که می سوزی و خاکستر می شوی ولی به اجبار زمانه تاب می آ وری تا بتوانی جوانه سبز امید را در خود زنده کنی و تولد ثانیه های زندگی راجشن بگیری .

 

ای دل خوب می دانم که گاهی به درد می آ یی و می شکنی سپس به دنبال همدمی  برای بیان دردهایت  می گردی ولی افسوس که همگان تو را در خلوت تنهایی رها می کنند و ترانه دلتنگیت گوش جان هیچ رهگذری را نوازش نمی دهد .

 

 آ ن هنگام که از نبض تند ثانیه های زندگی گریزانی   به سراغ سرزمین رویایی واژه ها می روی تا همین گلبرگ  لطیف احساس آ  واز دلتنگی تو را  به گوش شنوای خدا برساند تا او شبنم یقین را به گل سرخ زیبای قلبت هدیه کند .

 

موجود شگفت انگیزی است  دل ،  نازک اما سخت جان که هزار بار می سوزد ولی باز می تپد تا اشک شود و همه دلتنگی هایم را بشوید .

عجیب است  این دل، هزار بار تنگ می شود ،  می شکند می میرد از تلاطم های سخت روزگار ،خسته می شود اما بازهم به تپش می افتد چون نگین عشق خدا مهمان همیشگی قلب انسان هاست .

 

پروردگارا به ما دلی دریایی عطا کن تا صدف رنگین عشق رااز یکدیگر دریغ نکنیم واز قلبی که برای صبوری و همدلی آفریدی بهترین بهره را ببریم ویاس های  سفید عشقت رادر باغچه کوچک دل بکاریم تا عطر خوشبوی یادت روح وجسم مان را آرامش دهد .

                                                                                           

                                        هانیه عرب 20/11/91

[ یکشنبه ۱۳٩۱/۱۱/٢٢ ] [ ٩:٥٢ ‎ق.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب