لبخند زندگی

لبخند زندگی

به نام خدا

 

دلتنگی :

 

با سر انگشت احساس از ضرباهنگ ثانیه های دلتنگی می نویسم از حریر نازک دل سخن  می گویم ، ای دل برایم لحظه ای را بازگو کن که می سوزی و خاکستر می شوی ولی به اجبار زمانه تاب می آ وری تا بتوانی جوانه سبز امید را در خود زنده کنی و تولد ثانیه های زندگی راجشن بگیری .

 

ای دل خوب می دانم که گاهی به درد می آ یی و می شکنی سپس به دنبال همدمی  برای بیان دردهایت  می گردی ولی افسوس که همگان تو را در خلوت تنهایی رها می کنند و ترانه دلتنگیت گوش جان هیچ رهگذری را نوازش نمی دهد .

 

 آ ن هنگام که از نبض تند ثانیه های زندگی گریزانی   به سراغ سرزمین رویایی واژه ها می روی تا همین گلبرگ  لطیف احساس آ  واز دلتنگی تو را  به گوش شنوای خدا برساند تا او شبنم یقین را به گل سرخ زیبای قلبت هدیه کند .

 

موجود شگفت انگیزی است  دل ،  نازک اما سخت جان که هزار بار می سوزد ولی باز می تپد تا اشک شود و همه دلتنگی هایم را بشوید .

عجیب است  این دل، هزار بار تنگ می شود ،  می شکند می میرد از تلاطم های سخت روزگار ،خسته می شود اما بازهم به تپش می افتد چون نگین عشق خدا مهمان همیشگی قلب انسان هاست .

 

پروردگارا به ما دلی دریایی عطا کن تا صدف رنگین عشق رااز یکدیگر دریغ نکنیم واز قلبی که برای صبوری و همدلی آفریدی بهترین بهره را ببریم ویاس های  سفید عشقت رادر باغچه کوچک دل بکاریم تا عطر خوشبوی یادت روح وجسم مان را آرامش دهد .

                                                                                           

                                        هانیه عرب 20/11/91


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : یکشنبه ۱۳٩۱/۱۱/٢٢ | ٩:٥٢ ‎ق.ظ | نویسنده : ها نیه پرواز | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.