لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

به نام خدا

 

مسا فر آسمانی:

 

ای امام زمان ،  امام خوبی ها، سلام ،  نمی دانم ازکدامین دریچه روح نواز  احساس همچون کبوتری سبکبال به شهر نگاهت سفر کنم تا به عمق احساسم پی ببری .

تو را در میان ندای آ  سمانی می جویم اما تو را در میان شبوهای عطرآگین ایمان میابم.

تو را در میان صحرای دلتنگی جست و جو می کنم اما  تو درمیان آ سمان تاریک قلبم همچون ستاره درخشانی  .

 

ای امام مهربانی می دانم از دلتنگی های گاه و بی گاهم ، آ ن زمان  که  در کوچه  زندگی به دنبال کلاف گمشده انسانیت هستم و در این گذر به بن بست می رسم آ ن وقت  قلبم ملتهب از بی مهری هاست ، نام مقدس  تو را صدا می کنم .

 

می دانم روزی از پشت شهر دلتنگی ها ظهور می کنی تا همه انسان ها را در کشتی نجات  خود جای دهی و ما را تا شهر آ  ینه ها که انعکاس همه خوبی ها و زیبایی هاست.

همراهی کنی جایی که بتوانی قطره زلال عدالتی را که از لب فرشته ای چکیده است به جان تشنه همگان هدیه کنی و با نسیم عطرآگین بهشت عدالت ، روحشان راآرامش بخشی .

 

امام دل های خسته ، عطر دل انگیز عشقت را هیچ گاه از قلب نا آرامم دریغ مکن تا بتوانم سکوت ثانیه ها را تاب بیاورم و بتوانم عطر ناب عدالت را در عمق جانم استشمام کنم .

 

ای امام مهربانی خالصانه دوستت دارم و به دریای بی کران بخشش و

مهربانی تو سخت نیازمندم.

                                                                                    

                                    هانیه عرب 13/1/92

[ سه‌شنبه ۱۳٩٢/۱/۱۳ ] [ ۱٠:٢٩ ‎ق.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب