لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

 

به نام خدا 

طلوع صبح عدالت:

من از دشت بی انتهای فراموش شدگان آ  مده ام تا فریاد یاری را در آ  ن سوی دشت طنین انداز کنم ولی افسوس زمانه مرا به سکوتی  ژ رف وامی دارد  .  

من همان اشکی هستم که از چشمه زلال دل چکیده ام تا دلتنگی زمینیان را بشویم وصعودی عاشقانه به سوی نورانی ترین آ سمان ملکوت داشته باشم .

من نور را در انتهای شب مهتابی خواهم جست واز آ ن پلی به  آسمان خواهم زد و از همنشینی با خورشید ایمان لذت خواهم برد .

اشک، رازیست ، دل آ ن را می فهمد  اما سخن دل مان رادرگوش کدامین رهگذر فریاد زنیم .

می دانم روزی مسافری از نسل باران  طلوع خواهد کرد و ما رابه دشت عطر آ گین عدالت خواهدبرد وروحمان رابه لطیف  ترین دشت نیلوفر مهمان خواهد کرد جایی که از روشنی قدم رهگذرانش انسانیت پیدا می شود و در قلب های زلالشان خدا را می توان دید .

می دانم از پرسه در جاده بی انتهای سرنوشت روحت خسته شده ولی دستان سبز نیایشت را به سوی درگاه  آ سمانیش دراز کن دلتنگی هایت  را برایش بازگو کن چون درهر راهی گام بر داری هیچ کس  فریاد بی صدایت را نخواهد شنید و تورا به آ  غوش گرمش راه نخواهد داد .

به سویش پرواز کن می بینی که چگونه درهای رحمتش را به رویت خواهد گشود  وبه پاس رنج های سالیان  عمر ما را به طلایی ترین طلوع عدالت مهمان خواهد کرد .

پس تا آ ن روز صبور باش و بدان لحظه شادمانی ما هم فرا خواهد رسید . 

ها نیه عرب 3/8/92      

 

 

[ یکشنبه ۱۳٩٢/۸/٥ ] [ ۳:٠٩ ‎ب.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب