لبخند زندگی
 
نويسندگان
لینک دوستان

به نام خالق خوبی ها

 

تو می توانی  در میان آ سمان زندگی  ستاره ای باشی  که همیشه می درخشد"  تو می توانی در دل زمین دانه ای باشی که در حال رویش است " تو می توانی در میان مردمانی که قلبی سیاه دارند قلبی سپید داشته باشی و این سپیدی را بگسترانی " تو می توانی در میان مردمانی که عشق و خوبی را درک نمی کنند تنها مونس و همدم عشق باشی " تو می توانی تصویر زندگی خود را با مداد سپید نقاشی کنی و به آ نهایی که امیدی به زندگی ندارند امید بدهی .

تو می توانی سه عنصر امید " تلاش و توکل را رمز موفقیت خود قرار دهی و قله های افتخار را فتح کنی .

 

من در میان جاده زندگی حرکت می کردم که ناگهان صدا و نوری ازآ  سمان توجهم را به خود جلب کرد آ ن صدا با من سخن می گفت :   آ یا تو حاضر هستی دو پایت را  دو چشمت را  دو گوشت را به من بدهی من پاسخ دادم اگر این کار را بکنم  دیگر قادر به ادامه زندگی نخواهم بود و او گفت: من اگر پاهایت را از تو بگیرم صندلی های جادویی را به تو هدیه می دهم که با 

 آ ن می توانی به سرزمین رویاها سفر کنی و به تمام آ رزوهایت برسی . من اگر چشمهایت را از تو می گیرم چشمانی را به تو هدیه می دهم که با آ ن می توانی چشم به دنیای جدیدی باز کنی که درآ  ن زیباترین نعمت های خداوندی وجود دارد که دیده انسان های معمولی قدرت نگاه به آ ن را ندارند. من اگر گوشهایت را از تو می گیرم گوشهایی را به تو هدیه می دهم که با آ ن می توانی دلنشین ترین صدا را بشنوی و لذت ببری .

زندگی مانند گلی است که با امید طراوت می یابد وبا نا امیدی پژمرده می شود " زندگی مانند رودی است که با امید جریان می یابد و با نا امیدی خشک می شود"  زندگی مانند خورشیدی است که با امید طلوع می کند و با نا امیدی غروب. گلچین احساسات خود را تقدیم به : 

کسانی می کنم که صندلی های چرخ دارشان بالی است برای پرواز " چشمهایشان تصاویری را می بیند که ما از دیدن آ نها محروم هستیم " گوشهایشان نواهایی را می شنود که ما نمی توانیم این نواها را بشنویم .

 

 

                                                                                               ها نیه عرب

 

 

                                                              دوازدهم آذرماه 1385

[ دوشنبه ۱۳٩٠/٥/٢٤ ] [ ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ ] [ ها نیه پرواز ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

دارای معلولیت جسمی حرکتی (سی پی کوادر)که ازناحیه هردو دست وهردوپا دارای مشکل هستم،دارای کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه مجازی نورطوبی تهران می باشم.به ادبیات علاقه دارم ودراوقات فراغت داستان یا دل نوشته هایی را به تحریر در می آورم.
موضوعات وب
 
صفحات اختصاصی
امکانات وب