لبخند زندگی

لبخند زندگی

به نام خالق خوبی ها

 

تو می توانی  در میان آ سمان زندگی  ستاره ای باشی  که همیشه می درخشد"  تو می توانی در دل زمین دانه ای باشی که در حال رویش است " تو می توانی در میان مردمانی که قلبی سیاه دارند قلبی سپید داشته باشی و این سپیدی را بگسترانی " تو می توانی در میان مردمانی که عشق و خوبی را درک نمی کنند تنها مونس و همدم عشق باشی " تو می توانی تصویر زندگی خود را با مداد سپید نقاشی کنی و به آ نهایی که امیدی به زندگی ندارند امید بدهی .

تو می توانی سه عنصر امید " تلاش و توکل را رمز موفقیت خود قرار دهی و قله های افتخار را فتح کنی .

 

من در میان جاده زندگی حرکت می کردم که ناگهان صدا و نوری ازآ  سمان توجهم را به خود جلب کرد آ ن صدا با من سخن می گفت :   آ یا تو حاضر هستی دو پایت را  دو چشمت را  دو گوشت را به من بدهی من پاسخ دادم اگر این کار را بکنم  دیگر قادر به ادامه زندگی نخواهم بود و او گفت: من اگر پاهایت را از تو بگیرم صندلی های جادویی را به تو هدیه می دهم که با 

 آ ن می توانی به سرزمین رویاها سفر کنی و به تمام آ رزوهایت برسی . من اگر چشمهایت را از تو می گیرم چشمانی را به تو هدیه می دهم که با آ ن می توانی چشم به دنیای جدیدی باز کنی که درآ  ن زیباترین نعمت های خداوندی وجود دارد که دیده انسان های معمولی قدرت نگاه به آ ن را ندارند. من اگر گوشهایت را از تو می گیرم گوشهایی را به تو هدیه می دهم که با آ ن می توانی دلنشین ترین صدا را بشنوی و لذت ببری .

زندگی مانند گلی است که با امید طراوت می یابد وبا نا امیدی پژمرده می شود " زندگی مانند رودی است که با امید جریان می یابد و با نا امیدی خشک می شود"  زندگی مانند خورشیدی است که با امید طلوع می کند و با نا امیدی غروب. گلچین احساسات خود را تقدیم به : 

کسانی می کنم که صندلی های چرخ دارشان بالی است برای پرواز " چشمهایشان تصاویری را می بیند که ما از دیدن آ نها محروم هستیم " گوشهایشان نواهایی را می شنود که ما نمی توانیم این نواها را بشنویم .

 

 

                                                                                               ها نیه عرب

 

 

                                                              دوازدهم آذرماه 1385


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : دوشنبه ۱۳٩٠/٥/٢٤ | ۱۱:۱٤ ‎ق.ظ | نویسنده : ها نیه پرواز | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.