یک روز قشنگ در کنار دوستان باوری

یه روز قشنگ در کنار دوستان جدیدباوری در رعد کرج

 

 

آ

نویسنده : الهه محمودیان

تاریخ : 1389/06/23

 

محتوی :

می­خواهیم  از یک روز قشنگ، از سفری یکروزه با گروه پنج نفره ی باور به موسسه رعد کرج بگیم. بعد از برگزاری جلسات همفکری با دوستان همیار و مدیر عامل و مدیر داخلی و ... و مهمتر از همه دوست خوبمان خانم هانیه عرب ( از دوستان باوری که عضو مجتمع رعد کرج هستند ) و همکاری صمیمانه­ی مدیر مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد جناب آقای مرتضوی، تصمیم گرفتیم که برای دیدن دوستانمان بریم رعد کرج.

روز پنجشنبه 19/6/89 ساعت 8:30 صبح، برای رفتن به کرج از تهران خارج شدیم. حوالی ساعت 10 بود که رسیدیم.

 

وقتی از ماشین پیاده شدیم با ساختمان کوچک و زیبایی که تابلوی" مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرج " بالاش نصب شده بود روبرو شدیم. وارد ساختمان که شدیم با راهنمایی دوستان ، پیش مدیر مجتمع جناب آقای مرتضوی رفتیم.  ایشان به گرمی از ما استقبال کردند و همه با هم دور یک میز نشستیم. بعد از کمی گپ و گفتگوی دوستانه با هم به کلاس نقد ادبی که قرار بود برگزار بشه رفتیم. وارد کلاس شدیم، فضایی آرام و دوستانه و جمعی صمیمی. خیلی زود جمع دوستان باوری و دوستان رعد کرج به جمع " ما " تبدیل شد.

 

نیم ساعت اول با هم بودنمان به توضیح در مورد فعالیتهای انجمن باور و اینکه هر کس چقدر باور رو می­شناسه و ... گذشت. بعد از اون، دوستان حاضر در کلاس خودنشون و توانمندیهاشون رو معرفی کردند، وحید خاکباز، احسان بختیاری و خانمها عنامی و بایرامی شعرها و داستانهای کوتاهشان را خواندند، بعضی از درسها کنکور دانشگاه گفتند بعضی درد دل کردند، بعضی از ادامه­ی دیدارها و برگزاری برنامه­های مشترک گفتند و ...

خلاصه همه گفتیم و شنیدیم. اما اونچه که همه ازش حرف زدیم چیزی نبود جزء تلاش برای فرهنگ­سازی، فرهنگ­سازی، فرهنگ­سازی و باز هم فرهنگ­سازی. و به قول وحید خاکباز: این کار تنها با حضور ما در جامعه و با حک شدن در ذهن­ها اتفاق خواهد افتاد.

دو ساعت و نیمی به یاد موندنی رو در کنار هم بودیم.

 

ساعت یک بعدازظهر از دوستان خوب رعد کرج خداحافظی کردیم و راهی تهران شدیم. جمله­ای از زبان تیم 5 نفره­ی گروه همیاران جوان باور: به امید دیدار مجدد. روز خیلی خوبی بود.جمله­ای از زبان باوری­ها: به امید همکاری­های بیشتر و مداوم.

با تشکر فراوان از مدیریت محترم مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد جناب آقای مرتضوی، مدرس نقد ادبی سرکار خانم سهیلا رحمان­پور و دوستان عزیزمان خانمها هانیه عرب، کشاورز، عنامی، بایرامی، بهرامی، خسروانی و آقایان: خاکباز، بختیاری، جعفریو ذوالفقاری.

تیم همیاران جوان باور: شایان لطفی، حامد موسوی، مرتضی اتفاقی، شهره محمودیان، الهه محمودیان

 

بچه های همیار باور مشخصات دوستان رعد کرج را برای ارتباطات بعدی انجمن ثبت کردند

 

 

نمونه ای از آثار هنری بچه های رعد کرج

 

 

/ 1 نظر / 4 بازدید
پایگاه خبری سبد نیوز (www.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.com)

ای بی خبر بکوش که صاحب خبر شوی پایگاه خبری سبد نیوز پس از ماه ها تحقیقات آکادمیک و میدانی به این نتیجه رسید که تنها در سه حوزه فرهنگ و هنر ، اقتصاد و فن آوری اطلاعات اخبار و رویدادهای گوناگون را از ده ها خبرگزاری ، روزنامه ها، سایت ، شبکه های ماهواره ای و... جمع آوری کند و در بخش ها و زیر مجموعه های تخصصی در اختیار علاقمندان بگذارد. چناچه شما نیز همچون هزاران کاربر دیگر دغدغه هایی از جنس هنری ، اقتصادی و یا آی تی دارید با ما همراه شوید و در صورت تمایل می توانید آخرین اخبار این پایگاه را در سایت و یا وبلاگ خود داشته باشید، کد اخبار سبد نیوز را از آدرس زیر در وبلاگ خود کپی کنید: http://w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.c‌o‌m/links.php با تشکر پایگاه خبری سبد نیوز w‌w‌w‌.s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s.‌c‌o‌m i‌n‌f‌o‌@‌s‌a‌b‌a‌d‌n‌e‌w‌s‌.‌c‌o‌m