دریا

به نام خدا

 

دریا :

 

 دریا زیباترین  شاهکار خلقت :که وقتی قایق زندگیت  را بر روی موجهای تند سرنوشت به  حرکت درمی آوری  بی آن که ازتازیانه ی سختشان هراسی به دل راه دهی صبورانه دل  به دریا می  زنی وچشم  به افق روشن فردا می دوزی  دریا هم به پاس اراده ی پولادینت  سنگفرشی  از عشق  را برایت می گستراند و تو را تا ساحل یک رنگ آرامش همراهی می کند و با غزل ناب زندگی وجود نازنینت را نوازش می کند.

 

باد ،موسیقی احساسم را می شنود و این یعنی هنوزمی توانم گل بوته  احساسم را  با دیگران سهیم شوم  خورشید  بی  دریغ  گرما و نورش  را به وجود  سردم هدیه می دهد ودرگوشم خوش آهنگ ترین نغمه موفقیت  رازمزمه می کند ، این یعنی همراهی برای شب های سرد وتاریک تنهاییم وجود داردکه می تواند با ستاره های عشق  خود روشنی بخش صدف تاریک زندگی ام شود، وقتی رقص عاشقانه ی ماهی را درون آب تماشا می کنم که چگونه از نوازش لطیف دریا احساس لذت می کند درمی یابم هنوز می توانم گل برگ لطیف  عشق را به دیگران هدیه دهم تا نسیم عطرآگین محبت سراسر پهنه ی هستی را فرا بگیرد و ما همچون پرستوهای  سبکبال به سوی عشق الهی پرواز کنیم.

 

پروردگارا تو را به پاس لطیف ترین هدیه که همان زندگی است شکرگزارم و عاشقانه دوستت دارم .

 

( به خدا گفتم بیا دنیا را تقسیم کنیم آسمان مال تو ستاره هاش مال من  دریا مال تو موجهاش مال من خورشید مال تو ماه مال من خدا گفت تو بندگی کن همه این ها که گفتی همه اش مال تو منم مال تو )

 

                                             هانیه عرب

                                                                                                         

/ 6 نظر / 3 بازدید
حمید

سلام هانیه خانم . . . من هم دچار بیماری دیستروفی عضلانی لیمب گردل هستم . . . اگه منم روحیه ی شمارو داشتم الاان من هم دانشجوی حقوق بودم . خوشحال میشم که به وب من هم سر بزنی .

حمید

سلام . خیلی قشنگ بود .[گل]

حامد صلصالی

با سلامی آتشین؛ "فرهنگ آذربایجان" را با "عاشیق" های "ساری تئل" و "سرپرست آنان" مزیّن نموده ام. حضور حضرتعالی در این بزم، موجب سرفرازیم خواهد گردید.

محمد رادپور

با سلام؛ وبلاگ بسیار خوبی دارید با مطالب مفید و قالب آرامش بخش. خدا قوت میگم بهتون. همیشه موفق و سربلند باشید. محمد رادپور