پر نده

 

 

             a5Ftori6.gif a5Ftori9.gif a5Fturu1.gif 

 

به نام خدا

پرنده:

نامه دل را بربال پرستوی مهاجری که از آ ن سوی دشت آ رزو می آ ید می نگارم تا خدا  رااز شعر سپید دلتنگیهایم با خبر کند ،  ای پرنده نشانی خانه دوست را دانی کجاست؟

شاید خدا در میان شب بوهای عطر آ گین ایمان منزل دارد شایدخدا را بتوان در میان لبخندکودک تازه متولد شده جست وجو کرد این یعنی خدا از آ فرینش انسان نا امید نشده است .

روحم در آ رزوی پرواز است پروازی به بلندای آسمان  ملکوت برای دل کندن از زمین و رسیدن به اوج بندگی پس به ندای قلبت گوش کن سفر را ازهم  اکنون آغاز کن   ،  سفری به آ ن سوی اقیانوسها برای شنیدن صدای زندگی  ، پروازی به  آن سوی کهکشانها برای کشف حقایق جهان  آفرینش و اشتیاقی برای سیر آ فاق و رسیدن به لطافت زندگی ،  معجزه ها را دریاب و ژ رفای وجودی خود رابشناس .

به چشم انداز زیبای جهان بنگر به امواج دلنشین زندگی گوش بسپار  شهامت تغییر بینش را در خود ایجاد کن  ارزشهای والایت را حفظ کن و برای رسیدن به آرمان های متعالی در زندگی گام بردار.

این را بدان حسرت امروزتو شعله امید فردای تو را خواهد کشت پس به  جای پرسه در تاریکی چراغی بیافروز و زیستنی ارزشمند را  آغاز کن .

 1/4/93

                                                                                                                  

 

/ 59 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شبنم و شاپرک

سلام آپم [لبخند][لبخند][لبخند][لبخند] [نیشخند][نیشخند][نیشخند] [قلب][قلب] [گل] [قلب][قلب] [نیشخند][نیشخند][نیشخند] [لبخند][لبخند][لبخند][لبخند]

ترمه

این روزها ... عجیب دلم بچگی میخواهد ... خسته ام ... یک قلم لطفا ... میخواهم خودم را خط خطی کنم ...

جواد

سلام و خسته نباشيد خوشحال شدم ب وبم سر زدين باز هم سر بزنيد خوشحال ميشم کارتان را آغاز کنيد، توانايي انجامش بدنبال مي آيد .

بهمن

سلام امیدوارم همیشه لبخند زندگی بر لبانتان باشد

چشمسبز

[گل] سلام [گل] چشمان زیبای شما سیراب باران لطافت ایامی که گذشت و نگاه لطیفی که از شما باقی ماند همیشه ماندگار [گل] "با آرزوی سلامتی لحظه هایت پر از شادابی"[گل]چشمسبز

لاله ی پرپر

دعا میکنم باز بــــــاران بیاید بر آوار من حس طوفان بیاید دعــا میکنم مثـل هر شب نباشد کسی سمت دل های لرزان بیاید به یک تار مو بسته اوضاع گردون که یک جــمعه تکــرار قـــرآن بیاید نسیمی پر از عطر کوثر ز خیبر به چشـمان خاموش کنعان بیاید غم ذوالفقار از نگـــــاهش بریزد به خون خواهی نسل انسان بیاید پر از بغض چاه از یتیمان بگوید به دلــداری یـــاس پنـــهان بیــاید و بر خالی سفره های دوباره به نــام بلنــدای او نان بیاید جنون میوزد بر من ای کاش باران به لب خشـــکی این بیــابــان بیاید کبوتر کبوتر جهــــان پر بگیرد غریب از غروب خراسان بیاید ....

بهشتیان روی زمین

سلام. خیلی خوشحال شدم از آشنایی با شما.و این باعث افتخاره که توانمندی چون شما از وبلاگ حقیر بازدید کردید. منتظر حضور گرمت و نظرات ارزشمندت هستم. با افتخار لینک شدید. [گل]