سهم من از زندگی چیست ؟

 

<<<<>>>>

عکس ها و تصاویر متحرک آدم برفی های زیبا

عکس ها و تصاویر متحرک آدم برفی های زیبا

سهم من از زندگی چیست؟

 

سهم من از زندگی شاید این باشد که از دغدغه‌هایی سخن بگویم که شنیده نمی‌شود، دردهایی را بنویسم که تا لمس نشوند نمی‌توان به عمق آن پی برد؛ شاید آمده‌ام از راهی عبور کنم که کمتر کسی جرأت گذر از آن را دارد تا به سعادت برسد.

       سهم من شاید تنهایی است تا عظمت خدا را دریابم؛ سهم من از زندگی شاید فهم همۀ نفهمیدن‌هایی است که کسی درک نمی‌کند؛ سهم من از زندگی شاید لمس همۀ بغض‌هایی است که راهی برای فریاد می‌جویند؛ سهم من شاید باور همۀ روزنه‌هایی است که در فردا وجود دارد.

       سهم من از زندگی شاید لمس همۀ رنج‌هایی است که در قلبم به یادگار می‌گذاری تا با روحم انس بگیرد و متعالی شوم؛ سهم من از زندگی شاید هم‌نفس شدن با همۀ قلب‌هایی است که هیچ کس تسلای خاطرشان نیست؛ سهم من از زندگی شاید هم‌سفر شدن با همۀ سختی‌هایی است که صبری بزرگ می‌خواهد.

       سهم من از زندگی شاید باور همۀ چراغ‌هایی است که در تاریکی وجود دارد؛ سهم من از زندگی شاید فتح همۀ قله‌هایی است که با پشتکار و تلاش می‌توان آن را فتح کرد؛ سهم من از زندگی شاید همراه شدن با همۀ اشک‌هایی است که برای زلالی روح نیاز است؛ سهم من از زندگی شاید همدل شدن با همۀ لبخندهایی است که موسیقی قلب است و ساختن امیدهایی است که در همۀ فرداها ماندگار می‌ماند.

       سهم من از زندگی هرچه باشد، تسلیم سرنوشت نخواهم شد. قدم در راهی می‌نهم که بتوانم از میان شب‌های سراسر تاریکی، همچون ستارۀ درخشان طلوع کنم و از میان خارهایی که روحم را زخمی می‌کنند همچون گلی زیبا بشکفم و یک ‌بار دیگر شعر زیبای زندگی را با صدایی رساتر از گذشته بخوانم.

1/11/93

/ 42 نظر / 50 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لاله پرپر

سلام دوست عزیز منتظر حضور گرمت هستم[گل]

لاله پرپر

گم كرده ای در آسمان بی كران دارم آن بدر تابان فروغ بی پایان از غم دوریش دلم تاب ندارد پایم توان ماندن ندارد در نبودش ثانیه ها به معكوس می روند گناهان به تكرار می روند دنیا درخاموشی است در سكوت پر هیا هوی خیابان دیگر نوایی به گوش نمی رسد كسی با من هم صدا نمی شود مردمان در خفقان خفته اند شهر آرام و ظلم حاكم ماه همیشه روشن می دانم می دانم هنوزشمع وجودش روشن است حست می كنم این جا كربلا ست می دانم سوار بر ذوالفقار حسینی می آیی می دانم....

mohamad

سلام وب قشنگی داری مرسی از حضورت هانیه جان :)

محسن

سلام دوست عزيز من براي متنفر بودن از كسانيكه از من متنفرند وقتي ندارم, زيرا من گرفتار دوست داشتن كساني هستم كه مرا دوست دارند...!!! موفق باشيد [لبخند][گل][بدرود]

رسول

سلام هانیه خانم ! من مدیر دلنما هستم، یک سایت گروهی کوچیک که به همت چندتا وبلاگنویس ساخته شده ! از اونجایی که مدتی هست تصمیم گرفتم مطالب سایت رو به سمت امید به زندگی سوق بدم، وبلاگتون رو پیدا کردم ... میدونم که گفته هام قانع کننده نیستن ولی نمیخوام تبلیغ هم کرده باشم ! ولی از شما دعوت میکنم که به جمع ما بیاید، باشد که با کمک هم، امید و خوشی رو بیش از پیش با جوونا رفیق کنیم ... انتظار فعالیت آنچنانی هم نداریم، هفته ای 1 مطلب خوب و مفید بذارید، ارزشمند خواهد بود ... منتظر حضورتون هستیم [گل]

nima

سلام مرسی که سر زدی متن زیبایی بود وبت هم خیلی قشنگه بخصوص عکس های متحرک بازم سر بزن با تشکر نیما

شیدا

هانیه جون با افتخار تو وبلام لینکت کرم tar-o-pod.mihanblog.com

زهره

سلام وبلاگت عالی بود واست ارزوی موفقیت می کنم