ضربا هنگ زندگی

Animals Easter Love Mothers

به نام خدا

ضرباهنگ زندگی :

ضرباهنگ زندگی همان لبخندی است که به مشکلات می زنیم ،  ضرباهنگ زندگی همان اشکی است که زنگار روح را پاک می کند  ، ضرباهنگ زندگی تبلور احساس شاعرانه ایست که دیگران را به فکر وامی دارد ، ضرباهنگ زندگی همان جمله ایست که می نگاریم وباعث تحول درروح انسانی می شود پس آ  رمان متعالی داشته باشیم ، ضرباهنگ زندگی همان سخنی است که به زبان می آ وریم تا شخصیتمان نمایان شود پس زیبا سخن بگوییم ، ضرباهنگ زندگی همان تلاشی است که برای رسیدن به قله موفقیت می کنیم ، ضرباهنگ زندگی همان تحسینی است که در مقابل توانایی فردی می کنیم پس تحسین برانگیز باشیم ، ضرباهنگ زندگی  همان صبری است که در مقابل حکمت می کنیم پس الگوی خوبی برای صبر باشیم،  ضرباهنگ زندگی همان  تشکری است که در  مقابل کار ارزشمندی می کنیم ، ضرباهنگ زندگی همان  حرکت باشکوهی است  که باعث تغییر عظیم در سرنوشت می شود پس مراقب گام هایمان باشیم و راه ارزشمندی را انتخاب کنیم ، ضرباهنگ زندگی همان روزنه امید ی است که در قلب تاریکی خلق می کنیم پس مراقب تاثیر باورهایمان باشیم ، ضرباهنگ زندگی همان نیایش عاشقانه ایست که با آفریدگارمی کنیم و تجلی ایمان است،  ضرباهنگ زندگی همان اشتیاقی است که مارا به ادامه زندگی وامی دارد . 

در گذر ثانیه های زندگی خورشید، هرروز زیباترین ضرباهنگ زندگی را می نوازدو نوید تولد دوباره را به ما می دهد و به روحمان تلنگر می زند که هر پدیده در این  جهان ضرباهنگ خوش آهنگی است که تجلی آفرینش هنرمندانه خداست ، ضرباهنگ ،چشمه زلالی است ، 

  ضرباهنگ، کوه پایداری است ،ضرباهنگ درخت سرسبزی است و ضرباهنگ انسان، انسانیت اوست  . تو ای انسان چگونه این ضرباهنگ هنرمندانه رامی نوازی تا ارزش والای  جانشینی خدا بر روی زمین را داشته باشی و با   روحت  اعجاز تازه ای    از ضرباهنگ انسانیت بیافرینی تا باآن بتوانی قله ستاره ها را فتح کنی و نور انسانیت برای قلب نا آ  رام همگان به  ارمغان بیاوری .  

 2/12/93

                                                                                                                                  

 

/ 36 نظر / 92 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

مي دونستي اشک گاهي از لبخند با ارزش تره؟ چون لبخند رو به هر کسي مي توني هديه کني اما اشک رو فقط براي کسي مي ريزي که نمي خواي از دستش بدي .

علی

سلام دوست عزیزم عید پیشا پیش بر شما و خانواده عزیزت مبارک باشد[گل]

الهه هدیه الهی

می خواهم امسال شیرین ترین ودلچسب ترین عیدی راهدیه کنم.. می خواهم هرکه مسیرش به این خانه خورد هرکه نگاهش به نگاهم گره خورد هرکه ناامیدگشت وبیمارشد هرکه خطاکردوپشیمان شد دعای خوشبختی رابرایش بخوانم ازهمان دعاهاکه سررافرودمی آوری وازته دل می خوانی تااجابت شود نه جیبی پرازپول نه عمری نوح وار..! من تنهاخوشبختی راآرزومی کنم چراکه هدیه ای برتروزیباترسراغ ندارم.. من خوشبختی رابرایتان آرزومی کنم.. سلام عزیزم سال نوراپیشاپیش به شماوخانواده محترمت تبریک میگم.

تلاشگران

بهار آمد تا بگوید : حتی اگر نمی شود که همیشه سبز ماند ، ولی می توان دوباره و دوباره و دوباره ، سبز و پر شکوفه و پر از جوانه شد … پيشاپيش عيدتون مبارك[گل]

مهدی زارع نژاد

سلام علیکم آغاز سال 1394 و عید نوروز با برکت همراه است ، حول حالنا را با یاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله به احسن الحال از خدا می خواهیم , و نشانه های برکت را با روح و جان حس می کنیم . ان شاءالله عید نوروز را به شما و خانواده محترم تبریک و تهنیت عرض می کنم و از خداوند کریم برایتان ، سربلندی ، سرو قامتی ، سر سبزی ، سر افرازی ، سر آمدی و سعادتمندی می خواهم . التماس دعا در پناه حق باشید .

بهمن

سلام سال نو مبارک.سال جدید براتون شادی و سلامتی و گرمی زندگی همراه داشته باشه ان شاء الله پیروز باشید عزیز

بهمن

سلام سال نو مبارک... سال جدید براتون شادی و سلامتی و گرمی زندگی همراه داشته باشه ان شاء الله خلوتتون پر از عشق باشه و جمعتون پر از شادی پیروز باشید عزیز

sepideh

سلام عزیزم مرسی ازحضورت بازم سربزن[قلب]

ali

مرسی وبم اومدید