امید

 

به نام خدا

 

امید:

 

امید را می توان در نجوا ی سرزنده رود در گوش   باد جست وجو کرد  ، امید را می توان در شکوفه تازه روییده بر گیسوان بلند درخت دید .

امید یعنی اگر چه شیشه نازک دلت ازحجم درد شگسته ولی بتوانی  خورشید مهرت را بر قلب یخ زده کسی بتابانی و به او نوید زندگی بدهی ،

 

امید ترانه است آ ن را مرتب با خود زمزمه کن     ،   امید گلی است که با تلا ش تو آبیاری می شود .                       امید راهی است که تو را به قله موفقیت  می رساند  آن رابا صبر طی کن   ، امید ستاره ایست  که شب های تاریک را روشن می کند آن را بیاب ، امید  تیریست که تورا به هدف نزدیک می کند آن را به کار گیر ،امید طلایی ترین کلید تحرک است از آن غافل مشو .

 

امید را در سطر سطر زندگی جاری کن،  بهاری نو را بر صفحه لطیف وجود نقش بزن ، در دریای مواج زندگی  ایستادگی کن ، در کوله بار ارزشمندت کمی  نسیم روح نواز  یادخدا   بگذار که با دستان نوازشگرش  آرا مش را به  ماهی  بی قرار قلبت هدیه کند ، مقداری مروارید روشن عشق ونیلوفر زیبای محبت که قلب ها را به یک  دیگر پیوند زند و رایحه خوشبوی همدلی و دوستی سراسر زندگیت راعطر آگین کند به ارمغان بیار.

 

درسبد طلایی  زندگی  اراده پولا دین و   دانه سبزامید را بکذار و آن را با باران تلاش آبیاری کن تا شاهد رویش جوانه  استعدادت باشی ،غزل ناب صبر را با کوش جان بشنوتا بتوانی همچون سیمرغی سبکبال برفراز آسمان نیلگون موفقیت پروازکنی .

 

آرزو می کنم قاصدک امید همیشه در آسمان پر شور زندگیت حضور داشته باشد و برایت نغمه دلنشین خوشبختی را بخواند و شکوفه های قشنگ  امیدرا  در دلت زنده کند و با ترانه لذت بخش زندگی وجود ارزشمندت را نوازش دهد سپس پروانه رنگین شادی بر بام زندگیت بنشیند و با بالهای زیبایش وجود لطیفت را نوازش کند .

 

 

                                                            ها نیه عرب 1/10/91      

/ 16 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تازه

سلام دوست عزیز آدرس وبلاگم به این آدرس تغییر پیدا کرده http://el-yo2020.mihanblog.com/ خیلی خوشحال میشم تو وب جدیدم با شما ارتباط داشته باشم منتظر حضور سبزتون تو وب جدیدم هستم لطفا آدرس رو تو لینکتون تغییر بدید[گل][گل][گل]

MAHAFARID

سلام عزیزم خیلی زیبا نوشتی لذت بردم الهی که حرف دلت هم در مورد امید همین باشه .[لبخند]

وبلاگ گــــــــــل بيتــــــــــا

با سلام خدمت مديريت توانمند لبخند زندگي زيبا،دلنشين،ملموس و با حس مي نويسي آدم با اعماق وجود دركش مي كنه خدا بهت قوت بده كه به حمدالله داده بيشترش كنه تا با تجربياتي كه به دست مياري در آينده دست چند نفر ديگه رو بگيري.من با يه جانباز 70 درصد هم دوست مجازي هستم و براي ايشان از واژه پهلوون استفاده مي كنم با اجازه از اين واژه براي شما هم استفاده مي كنم چون انصافا وجدانا شما پهلوونيد. پهلوون خدا قوت.

جبارزارع

سلام هانیه جان امید یعنی؛ بی خبر، یه نفر بیاد به وبت سر بزنه. ممنون که اومدی؛ اگه مایل باشی باهم تبادل لینک داشته باشیم. موفق باشی

گلی

سلام دوست عزیز وب عالی موفق باشی یه سر به ما هم بزنید

حکیمی

سلام وبلاگ زیبایی دارید امیدوارم در کارتان موفق باشید عزت زیاد یا هو

یار مهربان

سلام هانیه عزیزم از آشنایی با شما خیلی خوشحالم. مطالبی که در این صفحه بود را با دقت مطالعه کردم...استعدادت فوق العاده است...تبریک می گویم... امیدوارم لبت خندون باشه و همیشه همینطور با انگیزه بنویسی . برایت بهترین ها را آرزو می کنم.