سفر

به نام خدا

 

سفر:

 

نمی دانم به بهای کدامین گوهر ناب وجودی به سفر پر از راز زندگی دعوت شدم  شاید وجودم تلنگری است برای این که بی خبران  را از خواب غفلت بیدار کنم که قدر زندگی پر از آ رامش و سلامت خود را  بدانند اما صد افسوس که نمی دانند .

شاید برای مبارزه ای  سخت با دستان پر زور زندگی به زمین آ مده ام تا رازی را بگشایم و تابلوی شایستگی هایم را در برابر دیدگان همه به نمایش بگذارم .

 

سفر زندگی  پنجره ایست که افق دیدگانم را به  سوی جهان زیبای  آ  فرینش می گشاید و با رایحه دل انگیز آ  رامش وجودم  رانوازش  می کند .

 

اگر چه سفر زندگی بهشت دلخواهم نیست اما حالا  که خواسته یا نا خواسته به این سفر آمده ام بر لوح زرین تقدیر ستاره روشن امید را می افشانم و قاصدک نقره گون ایمان را به آ  سمان پر شورزندگی می فرستم سپس دستان طلایی واژگان را می گیرم و به سرزمین قلب ها سفری ارزشمند خواهم کرد تا با نور آگاهی قلب هایشان را تسخیر کنم  و تصویر قهرمانی را در گلبرگ  لطیف وجودم  نقش زنم  تا  مروارید روشن شایستگیم بر لوح پاک ذهنشان حک شود .

 

خدایا همه ی سختی های سفر زندگی را می پذیرم چون می دانم پاداش صبوری هایم راخواهی داد و مرا در آغوش گرم و مهربانت جای می دهی  سپس با رایحه خوشبوی حقیقت زندگی ، بلور شکسته قلبم را نوازش می کنی و با ترانه روح نواز ایمان گوش جانم را آرامشی دوباره می بخشی .

 

                                                                    هانیه عرب 3/5/91

                                                                                                                        

/ 8 نظر / 5 بازدید
آرزو

،،،،،،،،،،،،¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،،،،،،،¨€¨€▒▒▒¨€¨€ ،،،،،،،،¨€▒▒▒▒▒▒¨€¨€ ،،،،،،،،¨€▒▒▒▒▒▒▒¨€¨€ ،،،،،،¨€¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€¨€،،،،¨€ ،،،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒▒¨€،،،،،،¨€ ،،،،¨€¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،،،،،¨€ ،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،،،،،¨€ ،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،¨€¨€▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒¨€،،¨€¨€¨€¨€¨€،،،،¨€ ،،،،،،¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ¨ˆ¨ˆ▒▒▒¨€¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،،،¨€¨€▒▒▒¨ˆ¨ˆ▒▒▒¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€¨€ ،،،،¨€¨€¨€¨€▒▒▒▒▒▒¨€¨€¨

فاطی

سلام.خوبین؟ وبلاگ خوبی دارین.چرا بیشتر از خودتون نمینویسید؟؟ [گل]

بهرام

سلام وبلاگ زیبایی دارین ممنون که بهم سرزدی اگه دوست داشتی منو با نام معلمی معلول وبا اراده از دیار آریوبرزن لینک کن وخبرم کن

بهرام

گذشت زمان بر آن ها که منتظر می مانند بسیار کند،بر آن ها که می هراسند بسیار تند، بر آن ها که زانوی غم در بغل می گیرند بسیار طولانی و بر آن ها که به سرخوشی می گذرانند بسیار کوتاه است اما، بر آن ها که عشق می ورزند ،زمان را آغاز و پایانی نیست.

در هوای روزگار بی غبار

سلام هانیه جان. خوبی؟ همیشه از نوشته هایت امید به زندگی می گیرم. راستی استاد واقعی تویی نه من.

بهرام

نگذاریم تقویم وساعت ، این حقیقت را از یادمان ببرد که لحظه لحظه زندگی ،یک معجزه است و در پس آن ، حقیقتی !!! ممنون که سرزدی

بهرام

نگذاریم تقویم وساعت ، این حقیقت را از یادمان ببرد که لحظه لحظه زندگی ،یک معجزه است و در پس آن ، حقیقتی !!!

مریم

بطور اتفاقي با وبلاگت آشنا شدم وكلي انر‍‍‍‍ژي گرفتم به اميد موفقيتهاي جهاني برايت[گل] در ضمن بسيار مشتاقم لينكت كنم اگه موافقي بهم بگو[لبخند]